Камянець-Подільський Портландцемент М-500(25 кг.) ПЦ-ІІ/А-Ш500 Ціни уточнюйте у менеджера.

 

Камянець-Подільський Портландцемент М-500(25 кг.) ПЦ-І-500 (Д-0) Ціни уточнюйте у менеджера.

 

Камянець-Подільський Портландцемент М-400(25 кг.) ПЦ-ІІБ-Ш400 Ціни уточнюйте у менеджера.

 

Цемент – це порошковий будівельний матеріал, який має гідравлічні властивості, це свого роду клей, який зв’язує складові створюючи бетон – один із ключових матеріалів в будівництві. До складу цементу входить дрібно молотий клінкер і різні добавки, які дають йому певні властивості: морозостійкість, гідрофобність, стійкість до соленої морської води, швидке затвердіння тощо.

В залежності від складу і відсоткового відношення частин і добавок розділяють наступні види цементу: портландцемент, шлаковий, глиноземистий, водонепроникний, сульфатостійкий, магнезіальний цемент.

Компанія Імпульс поставляє портландцемент та сульфатостійкий цемент.

Портландцемент – це найбільш популярний вид цементу. Для його виробництва в спеціалізованих печах обпалюють суміші глини і вапна, взяті в певному відсотковому співвідношенні. В результаті отримують матеріал, що має високу якість і надійність та широкі можливості застосування. Популярність портландцементу обумовлена наявністю в даного матеріалу певних характеристик і корисних властивостей, отриманих в процесі виробництва цементу. Він є основним компонентом різних бетонів, які використовуються при будівництві промислових об’єктів і в приватному будівництві: для заливу фундаменту, будівництва стін, каркасів і перекриттів. Його використовують для виготовлення стовпів, парканів, шлакоблоків, бордюрів, пам’ятників і так далі. Купити портландцемент з доставкою ви можете у компанії Імпульс. Ми співпрацюємо тільки з найкращими виробниками України

Сульфатостійкий цемент характеризується підвищеною сульфато-, морозо-, і водостійкістю, зниженою тепловіддачею в процесі затвердіння. Сульфатостійкий цемент застосовують для виготовлення бетонних та залізобетонних конструкцій зовнішніх зон гідротехнічних масивних споруд, що працюють в умовах багаторазового заморожування. Замовити сульфатостійкий цемент з доставкою ви можете подзвонивши за нашим номером.

Імпульс пропонує купити цемент марок М400 та М500 за оптимальними цінами від виробника з доставкою по Василькову та Київській області.