Цегла червона повнотіла рядова, М-100  Ціни уточнюйте у  менеджера.
Цегла силікатна одинарна, М-200   
Ціни уточнюйте у менеджера.
Цегла силікатна полуторна
пакетована, М-20
Ціни уточнюйте у менеджера.
 
Цегла вогнетривка рядова Майдан Віла ПБ-5
 Ціни уточнюйте у менеджера.

 

Цегла СБК облицювальна червоний\персик

Ціни уточнюйте у менеджера.

Цегла БЦ облицювальна М-200 червоний/персик/вишня/крем/коричн

Ціни уточнюйте у менеджера.

Цегла пустотіла рядова М-100, М-125 (Кіровоград)

Ціни уточнюйте у менеджера.

Цегла БЦ рядова подвійна
Ціни уточнюйте у менеджера..
 

Цегла це один із самих старовинних будівельних матеріалів відомих людству. Технічні та технологічні характеристики цегли зробили її основним матеріалом як для великих забудовників, так і для приватного будівництва. Цегла є прекрасним засобом для захисту будинку від холоду, перегрівання та вологи. Це вогнестійкий. Звуконепроникний та теплоізоляційний матеріал, що не потребує постійного догляду.

Історія виробництва цегли починається з Древнього Єгипту та Римської імперії, де з цегли створювали складні інженерні споруди як-то храми, арки чи акведуки. Згодом цегла стала основним будівельним матеріалом у Візантійській імперії. Однак, незважаючи на очевидну важливість цього матеріалу, технологія його виробництва до 19-го століття була досить відсталою. Цеглу формували руками, сушка проводилась тільки в теплі пори року, а печі для опалювання були примітивними. Лише в кінці століття з’явилися прес, кільцева піч для опалення та машини для обробки глини, що задали новий напрям у виробництві цегли. В наші дні цегла виробляється на великих цегляних заводах з повністю автоматизованими лініями, що дозволяють виробляти великі об’єми цегли щоденно.

За складом та способом виробництва цегла поділяється на дві групи керамічну та силікатну.

Керамічну цеглу отримують шляхом обпалювання глини та її суміші.

Силікатна цегла (біла цегла) – це суміш піску (близько 90%), вапна (до 10%) та інших складників.

Найпоширенішим видом цегли є, звичайно, керамічна. За своїм призначенням він поділяється на рядову цеглу (будівельна цегла) та облицювальну цеглу (також відома як фасадна або лицьова цегла).

Рядова цегла використовується для кладки або для зовнішніх рядів але з подальшою штукатуркою.

Фасадна цегла – це цегла однорідного кольору, що використовується лише як оздоблювальний матеріал. Також існує підвид лицьової цегли для кладки печей та камінів – шамотна (вогнетривка) цегла.

Згідно статистики більше половини будинків в Україні будується саме з цегли, тому вибрати якісну і водночас недорогу цеглу дуже важливо. ТОВ ВКФ «Імпульс» постачає лише якісний будматеріал, ми є офіційними дилерами найбільших цегляних заводів України, як-то Білоцерківській завод, завод Фагот чи СБК. Клієнти завжди можуть сміливо довірити турботи по вибору цегли нашим спеціалістам, крім того наша компанія швидко зможе доставити ваше замовлення прямо на об’єкт. Завдяки тісній співпраці із заводами виробниками ми можемо гарантувати, що ціна на цеглу є нижчою ніж у інших постачальників.

Роблячи вибір на користь «Импульсу» ви вбиваєте двох зайців одним пострілом: якісна цегла за доступною ціною а також швидка доставка. Не проґавте свій шанс збудувати будинок вашої мрії – купуйте цеглу у ТОВ «Імпульс». Замовляйте за номером: (067)327-60-44, 067 406 89 08