Плануєте зробити ремонт в своїй квартирі чи побудувати будинок? А може ви керівник великої будівельної компанії? Якщо ви відповіли ствердно на одне з цих питань, то звернулись за вірною адресою. Незалежно від Ваших цілей та обсягів закупівель у нас ви знайдете саме те, що Вам потрібно. Компанія «Імпульс» вже більше 20 років працює на ринку будматеріалів Київської області, та за цей час ми стали одними із найкращих постачальників. Підприємств, які реалізують будівельні матеріали багато, однак лише одиниці пропонують дійсно якісну продукцію за доступними цінами. З нашою допомогою Ви без жодних зусиль зможете купити будівельні матеріали з доставкою чи без неї.

ТОВ «Імпульс» співпрацює, та є офіційним дилером, таких відомих компаній як:

  • «Аерок» – найбільше підприємство в Україні з виробництва газобетонних блоків;
  • «Цегла Трипілля» – найбільший виробник силікатної цегли та силікатного каменю в Україні;
  • «Knauf» – всесвітньовідомий виробник будівельних матеріалів для внутрішнього та зовнішнього оздоблення;
  • ЖЗБК ім.Ковальської – найбільший український виробник бетонів та залізобетонних виробів
  • Слобожанська Будівельна Кераміка (СБК) – лідер з виробництва керамічної цегли в Україні
  • та багато інших.

Серед наших клієнтів авіаційний завод ім. Антонова, Міністерство Оборони України, Укрзалізниця та інші державні та приватні підприємства. Наша компанія завжди орієнтована на задоволення Ваших потреб. Для нас не буває «простих клієнтів» – кожен клієнт є особливим і ми докладаємо максимальних зусиль щоби ви залишилися задоволеними.
Чому ж нас обирають? Є декілька простих відповідей:

  • ТОВ «Імпульс» пропонує досить великий вибір будівельних матеріалів. Ми сповідуємо комплексний підхід до справи: адже, погодьтеся, простіше купити в одному магазині як будівельні суміші так і фарби, плитку та сипучі матеріали (пісок, щебінь, керамзит);
  • Доступні ціни та постійно діюча гнучка система спец пропозицій для постійних та оптових клієнтів. Завдяки тому, що ми є прямими дилерами багатьох виробників, ми можемо запропонувати дуже привабливі ціни на будь-які будівельні матеріали;
  • У нас є власний автопарк тому ми з радістю доставимо ваше замовлення в будь-яку точку Київської області.

Якщо Вам потрібні будівельні матеріали у Василькові, то просимо відвідати наший магазин за адресою Васильків, вул. Володимирська, 4. Для клієнтів які надають перевагу он-лайн покупкам просимо дзвонити за вказаними номерами у зручний для Вас час. Наші двері завжди відкриті для Вас. Тож ми запрошуємо будівельні компанії та приватних осіб до співробітництва з нами. Гарантуємо якісне та оперативне обслуговування.